Czekamy na KONTAKT

                          ZADZWOŃ 22/782-41-88

 

Witaj

Jako posiadacz uszkodzonego urządzenia z pewnością zastanawiasz się gdzie możesz się udać aby go naprawić?

Teraz już nie musisz szukać.

Zapraszamy Cię na bezpłatną wycenę do naszego serwisu. W ciągu 24 godzin dowiesz się co jest uszkodzone, ile bedzie kosztowac naprawa i będziesz mógł podjąć decyzję o naprawie. Twój czas jest cenny, i właśnie z tego powodu wprowadziliśmy ekspresową i całkowicie darmową wycenę naprawy.

świadczenie usługi serwisowej

 

Przyjęcie narzędzi do naprawy - świadczenie usługi serwisowej.


1. Przyjęcie narzędzi do serwisu (w przypadku napraw gwarancyjnych wymagany jest oryginał karty gwarancyjnej oraz dokument zakupu) - otrzymujecie Państwo rewes uprawniający do odbioru narzedzi. Za każdym razem przeprowadzamy wycenę i skontaktujemy się w celu poinformowania o kosztach naprawy i otrzymania informacji czy narzędzia mają być naprawiane


2. W przypadku wysokiego kosztu naprawy narzędzi (można zadeklarować maksymalną kwotę przy jakiej mają być naprawiane) otrzymacie Państwo informację telefoniczną oraz zapytanie odnośnie wykonania naprawy.


3. Gdy koszty naprawy przekraczają 50% ceny nowego narzędzia - proponujemy złomowanie oraz zakup nowego narzedzia w promocyjnej cenie.


4. W momencie gdy Państwa narzędzia są naprawione - informujemy o tym fakcie telefonicznie. Odbiór narzędzi z serwisu następuje tylko na podstawie otrzymanego rewersu.